Horizontální mlecí stroj HAMSTER 5 na pěnové hmoty - polystyren (tvrdé pěny)

Horizontální mlecí stroj HAMSTER 5 na pěnové hmoty - polystyren (tvrdé pěny) - hlavní foto 1002
Horizontální mlecí stroj HAMSTER 5 na pěnové hmoty - polystyren (tvrdé pěny) - detailní foto 1002 Horizontální mlecí stroj HAMSTER 5 na pěnové hmoty - polystyren (tvrdé pěny) - detailní foto 1002 Horizontální mlecí stroj HAMSTER 5 na pěnové hmoty - polystyren (tvrdé pěny) - detailní foto 1002 Horizontální mlecí stroj HAMSTER 5 na pěnové hmoty - polystyren (tvrdé pěny) - detailní foto 1002 Horizontální mlecí stroj HAMSTER 5 na pěnové hmoty - polystyren (tvrdé pěny) - detailní foto 1002 Horizontální mlecí stroj HAMSTER 5 na pěnové hmoty - polystyren (tvrdé pěny) - detailní foto 1002

Malý nožový mlýn HAMSTER 5 vlastní výroby, určený zejména pro rozmělňování pěnových materiálů, jako jsou tvrdé polyuretanové pěny či polystyrén. Mlecí stroj je vybaven bezpečnou násypkou se zrcadlem, rotorem s vícenásobnými noži a výsypkou pro drcení do pytle či volného prostoru.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 1002
Kč 72200,- bez DPH
87362,- s DPH

I přesto, že se tento produkt nachází v kategorii běžné pro stroje vyrobené na zakázku, je tento nabízen jako sériový / obchodní.

Detailní popis

Mlýn na pěnové hmoty HAMSTER-5 je zařízení určené k rozmělňování pěnových hmot na bázi polyuretanových (PUR) pěn, polystyrenu aj. Díky svislému uložení rotorové části má mlýn HAMSTER 5 nižší hluk a vibrace. HAMSTER 5 je vybaven stojanem s ovládácími prvky (motorová spoušť, bezpečnostní hřib, přepínač hvězda / trojúhelník).

Velikost drtě odpovídá zvolené velikosti síta. 1ks síta je v ceně dodávky drtiče, další kusy síta vyrobíme dle Vašich požadavků na výstupní frakci.

Výstup drtě je veden otvorem s přírubou za kterou je možno upevnit pytel či může být drť odváděna do prostoru či krabice. Další možností je odtah drtě (možnost navýšení výkonu) pomocí speciální hadice a ventilátoru (nutno dovyrobit redukci na hadici - výroba na zakázku dle Vašich požadavků) napojeného na výstup mlýnu.

Násypka umístěná v bezpečné výšce cca. 1850 mm s kónickým otvorem má maximální průchodnost o rozměru 290 x 130 mm.

Ovládací panel na samostatném stojanu je umístěn ve výšce 1000 mm a obsahuje vše nutné pro bezpečné a zároveň pohodlné ovládání.

Výkon mlecího stroje je odvislý nejen od typu drceného materiálu či jeho objemové hmotnosti, ale je ovlivněn i velikostí ok síta (dle typu použitého síta - velikost výstupní frakce) a použitím ventilátoru s odtahem drtě.

Výkonové spektrum:
drcení tvrdých pěn - výkon až 80 Kg/hod
drcení polystyrenu - výkon až 50 Kg/hod

Nejmenší mlýn 5 z řady HAMSTER vyniká též skvělým poměrem cena / výkon na našem trhu!

Technická specifikace

Typové označení: HAMSTER 5
Napětí: AC 400V, 50 Hz
Příkon: 5.5 kW
Výkon mlýnu: až 80 Kg/hod. (dle frakce a typu materiálu)
Velikost násypky: 290 x 130 mm
Celková výška: 1850 mm
Výška násypného otvoru: 1850 mm
Základna drtiče: trojuhelníková
Rozměr základny mlýnu: 710 x 610 mm (6 x otvor 10 mm pro uchycení drtiče)
Celková rozměry mlýnu: 1850 x 1100 x 710 mm
Rozměr výstupního hrdla (světlost): 230 mm
Velikost síta dle přání zákazníka (1 ks v ceně)
Ovládací panel: samostatný ve výšce 1000 mm
Mlýn splňuje všechny normy ČR a EU

Související
K tomuto doporučujeme
Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::